Kurumsal Websitesi Kurulumu

Teknolojinin gelişimi insanların alışveriş alışkanlıklarını da ciddi oranda değiştirdi. Potansiyel müşterilerinizin % 90’ı internetten araştırma yapmadan hizmet ya da ürün satın almıyor. Bu durum sadece internet üzerinden satış yapan e-ticaret firmalarını etkiliyor gibi gözükse de aslında etki alanı çok daha geniş. Hukuk bürolarından doktor muayanehanelerine, mimarlık ofislerinden restoranlara kadar her kuruluşun kurumsal kimliğini yansıtan profesyonel bir web sitesine ihtiyacı var.

Web sitenizin tasarımı profesyonelliğinizi yansıtan estetik bir duruşa sahip olmalı, benzersiz olmalı ve güven vermeli. Bu kriterler doğrultusunda hareket eden MetMedia ekibi global gelişmeleri takip ederek tüm platformlarda sorunsuz çalışan ve kurumsal kimliğinize uygun web siteleri tasarlar. Kullanımı kolay yönetim paneli sayesinde dilediğiniz değişiklikleri yapabilir, yeni içerikler ekleyebilirsiniz. 

MetMedia web sitesi tasarımı projelerini sadece görünüş açısından değerlendirmez. Web sitesi tasarımının kullanıcı deneyimi, dönüşüm oranı ve seo ile birebir ilişkili olduğunu bilir ve tüm stratejisini bu çerçevede şekillendirir.

Website kurulum hizmetinde MetMedia size neler sunar?

Grafik Tasarım

“Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı.”

Web Programlama

“Sağlamış olduğumuz en modern ve kullanılışlı siteniz ile birlikte siz müşterimizin admin panelinden web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.”

Optimizasyon

“Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.”

Esnek & Uyumluluk

“Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.”

Sosyal Medya & Reklam

“Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.”

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda tecrübe edinen MetMedia sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.”

referanslarımız