Mükemmel Bir Sanal Mağaza Kurmanın En Kolay Yolu

Gelişen internet dünyasında günümüz ticareti haline gelen e-ticarette yerinizi almakta gecikmeyin. Perakende satış koşullarının aksine internet dünyasında kendi satış mağazanızı açabilir ve bu şekilde 7/24 Kredi Kartı,Kapıda Ödeme, Havale gibi ödeme yöntemlerini kullanarak satış gerçekleştirebilirsiniz.

Sektör liderleri ile yaptığımız iş antlaşmaları ve tecrübelerimiz sayesinde çok kısa sürede satış yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm ödeme modülleri ve kargolama koşulları ve içerik yönetimi ile ilgili uzman ekiplerimiz sayesinde yönetici panelinizi kolayca yönetebilirsiniz.

E-ticaret sitesi kurmak için ne yapmam gerekiyor ?

İnternetten ürün satmaya karar verdiğinizde ilk yapmanız gereken bir e-ticaret yazılımına sahip olmanızdır. Bu konuda sizlere dilerseniz paket yazılımlar dilerseniz de özel yazılımlar üretiyoruz.

Yapılan siteler alışveriş için güvenli midir?

Kartlı işlemlerin güvenliği, 128-Bit SSL sertifikaları ile sağlanmaktadır. SSL sertifikası ile şifrelenen kart bilgileri otomatik olarak işlemi gerçekleştirecek olan bankaya şifreli olarak iletilir ve işlem sonucu sisteme kaydedilir. Tüm işlemlerde hiçbir kredi kartı bilgisi sistemde tutulmaz. Bu sebeple ne siz, ne personeliniz ne de MetMedia ekibi kart bilgilerine hiçbir şekilde erişemez.

Bankalardan sanal POS almak için ne yapmamız gerekir?

Bankalara sanal POS başvurusunda bulunmanız için öncelikle vergi levhası olan bir firmanızın olması gerekmektedir. Bankalara göre istenen evraklar değişiklik göstermektedir. E-ticaret Sistemleri Türkiye’deki tüm bankaların sanal POS altyapılarını desteklemektedir.

E-ticaret sürecinde sizden nasıl destek alabiliriz?

Sitenizin kurulumundan sonra satışa yönlendirebilecek hamleler ile ilgili reklam yönetimi, müşteri yönetimi , ürün tedarik zinciri ve daha bir çok konuda sizlere eğitim veriyoruz. Aynı zamanda görsel içerik düzenleme, içerik yönetim ekibimizle de sizlere daha iyi hizmet sunabilmeniz açısından destek veriyoruz.

E-ticaret hizmetinde MetMedia size neler sunar?

Grafik Tasarım

“Web site sayfanıza ait tasarım çalışması özgün olmasının yanında, kurumsal kimliğinizi yansıtmalı.”

Web Programlama

“Sağlamış olduğumuz en modern ve kullanılışlı siteniz ile birlikte siz müşterimizin admin panelinden web sitenizin %90 lık kısmını yönetebileceksiniz.”

Optimizasyon

“Web Tasarım kodlaması yapılırken Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda olmanız için optimize edilmeli, biz buna kısaca SEO diyoruz.”

Esnek & Uyumluluk

“Web siteniz tüm mobil cihazlarda (iPhone, iPad, Samsung v.b.) ve tüm tarayıcılarda (Chrome, IExplorer, Safari, v.b.) uygun şekilde çalışmalıdır.”

Sosyal Medya & Reklam

“Sosyal medyanın kullanım gücünü ve AdWords reklam optimizasyonu ile web sitesi daha global bir kitleye hitap etmelidir.”

%100 Memnuniyet Garantisi

Web Tasarım konusunda tecrübe edinen MetMedia sizlere çözüm ortaklığı konusunda en iyi hizmeti sunar.”

referanslarımız